| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


مراسم تجلیل از معلمان و دانش آموزان پژوهش گر برتر کشوری و استانی در چالدران

طی مراسمی از معلمان و دانش آموزان پژوهش گر برتر راه یافته به مسابقات کشوری و استانی درشهرستان چالدران تجلیل شد.

به گزارش نوای چالدران ،در این مراسم که صبح امروز با حضور جمعی از مربیان ، دانش آموزان ، مسئولین ادارات و والدین دانش آموزان در محل سالن اجتماعات دبیرستان سمیه این شهرستان ترتیب یافته بود از ۱۰ نفر معلم و دانش آموز برتر در عرصه پژوهش که موفق به رتبه های برتر در مسابقات کشوری و استانی شده بودند تجلیل شد .

فرماندار شهرستان چالدران در این مراسم با تاکید بر اهمیت پژوهش در آموزش و پرورش افزود :پژوهش باید در بین دانش آموزان نهادینه شود که این امر نیز نیازمند توسعه حس کنجکاوی و ایجاد علاقمندی به پویش و پژوهش در بین دانش آموزان می باشد .

کریم حسین زاده با بسیار مهم دانستن نقش معلم در ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین دانش آموزان خاطر نشان ساخت:برای تحقق این فرهنگ معلمان باید خود را باور کنند تا بتوانند بر مجموعه دانش آموزان تاثیر گذار باشند .

قلیزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان چالدران نیز در این مراسم از راه اندازی مرکز پژوهش سرا در این شهرستان خبر داد و گفت : در جهت کمک به ارائه خدمات پژوهشی و بالا بردن توان علمی دانش آموزان با صرف اعتبار بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال در زمینه آزمایشگاهی و کارگاهی این مرکز در این شهرستان راه اندازی شده است.

 

کد خبر : 1814
تاريخ ثبت خبر : ۴ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۴۵ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)