| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


امسال وضیعت استخدامی نیروهای بلاتکیف شهرداریهای استان آذربایجان غربی ساماندهی خواهد شد

معاون مدیر کل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی در مراسم معارفه و تکریم شهردارشهر آواجیق گفت : امسال وضیعت استخدامی نیروهای بلاتکیف شهرداریهای استان ساماندهی خواهد شد .

به گزارش نوای چالدران ،معاون مدیر کل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی  صبح امروز در مراسم معارفه و تکریم شهردارشهر آواجیق چالدران که با حضور اعضای شورای اسلامی و مسئولین ادارات این بخش در محل بخشداری ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت:اجرای این طرح در راستای ساماندهی وضعیت استخدامی نیروهای شهرداری های استان که چندین سال است وضعیت استخدامی آنان به صورت بلاتکلیف مانده اند انجام خواهد گرفت .

نجفی با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح اداره کل امور شهری استانداری اقدام به ساختار سازمانی پرسنل قردادی شهرداریهای استان نموده است افزود : در قالب اجرای این طرح تمامی نیروهای قردادی بلاتکلیف شهرداری های استان ساماندهی خواهند شد .

وی تعداد افراد مشمول این طرح را افزون بر ۳ هزار نفر عنوان کرد .

فرماندار شهرستان چالدران نیز در این مراسم به وضعیت اعتبارات عمرانی شهرداریهای شهرستان چالدران اشاره کرد و گفت : امسال در جهت اجرای طرحهای عمران شهری و توسعه فضاهای سبز در این شهرستان ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی به شهرداریهای شهر چالدران و آواجیق مصوب شده است .

کریم حسین زاده همچنین تخصیص ۱ میلیارد ۲۶۴ میلیون تومان اعتبار از محل ارزش افزوده برای اجرای طرحهای عمران شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت :این میزان اعتبار به حساب شهرداری ها و دهیاریهای این شهرستان واریز شده است .

یوسف زاده بخشدار بخش آواجیق نیز در این مراسم از اجرای فاز دوم کمر بندی شهر آواجیق بطول افزون بر ۷۰۰ متر با صرف اعتبار بالغ بر۷۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت :با اجرای این طرح ضمن تسهیل در عبور و مرور خودروها در شهر آواجیق راه منتهی به تفرجگاه طبیعی شیرین بلاغ در این شهر راحت انجام خواهد گرفت.

در ادامه این مراسم ناصر احمدزاده به عنوان شهردار جدید شهر آواجیق منصوب و از خدمات حسین محمود پور شهردار سابق این شهر تجلیل شد .

 

کد خبر : 1805
تاريخ ثبت خبر : ۳ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۹:۳۰ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)