| امروز یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خبر داد:


اجرای ۳ طرح اولویت دار در بخش کشاورزی استان آذربایجان غربی

امسال برای اجرای 3 طرح اولویت دار بخش کشاورزی استان نزدیک به هزار 500 میلیارد ریال اعتبار در جهت ایجاد اشتغال زایی برای افراد جویای کار پیش بینی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در گفتگو با نوای چالدرن گفت : اولویت وزارت جهاد کشاورزی در استان در ۳بخش می باشد که اولین بخش آن در زمینه گشت گلخانه ای است که به دلیل صرفه جویی در مصرف آب امسال ۳۱ هکتار از متقاضیان کشت گلخانه ای را در استان شناسایی شده است که در جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده است که درمرحله اخذ تسهیلات هستند .

 

کریم زاده خاطرنشان کرد :بخش دیگر در زمینه افزایش ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی است در راستای بالا بردن راندمان تولیدات کشاورزی است که امسال علاوه بر اداوات کشاورزی کامیونهای یخجال دار نیز جهل حمل و نقل میوه تولیدی استان جهت صادرات ، که علاقمندان می توانند جهت بهره مندی از اینگونه تسهیلات به جهاد کشاورزی استان مراجعه نمایند .

 

وی خطر تصریح کرد :در زمینه پرورش ماهی در قفس است که در سطح استان در ۳ منابع آبی از جمله سد ارس ،سد حسنلوی نقده و سد مهاباد هست که علاقمندان می توانند با مراجعه به ادارات جهاد کشاورزی استان در این بخش با استفاده از تسهیلات کم بهره سرمایه گذاری کنند که امسال در مجموع برای اجرای این طرحها ۱ هزار ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات پیش بینی شده است .

کد خبر : 1551
تاريخ ثبت خبر : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۵۳ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)