| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


مسابقات والیبال قهرمانی امید آذربایجان‌غربی در چالدران آغاز شد

مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آذربایجان‌غربی با انجام سه دیدار در چالدران آغاز شد.

به گزارش نوای چالدران ،صبح امروز مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آذربایجان‌غربی با انجام سه دیدار در شهرستان چالدران آغاز شد.

در نخستین دیدار امروز تیم والیبال ماکو به مصاف تیم والیبال میاندوآب رفت، در ست اول این دیدار تیم والیبال ماکو توانست ۲۵ بر ۱۹ تیم میاندوآب را شکست دهد.

تیم والیبال میاندوآب در ست دوم با استفاده از سرعت در خط حمله خود موفق شد ۲۵ بر ۲۲ پیروز شود و کار به ست سوم کشیده شود.
در ست سوم هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و پا به پای هم در امتیازگیری پیش رفتند اما درنهایت این تیم والیبال امیدهای ماکو بود که ۱۹ بر ۱۷ تیم والیبال میاندوآب را شکست داد و در مجموع دو بر یک پیروز شد.

تیم والیبال سلماس در دومین دیدار دور نخست مقابل تیم والیبال خوی صف آرایی کرد، والیبال سلماس در یک بازی برتر موفق شد در دو ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ تیم والیبال خوی را شکست دهد و سه امتیاز این دیدار را کسب کند.

آخرین دیدار این مرحله بین تیم‌های والیبال ارومیه و چالدران برگزار شد، در ست اول این دیدار تیم والیبال ارومیه توانست ۲۵ بر ۱۸ تیم چالدران را شکست دهد و در ست دوم نیز ۲۵ بر ۱۵ پیروز شد تا در مجموع با نتیجه دو بر صفر تیم برتر این دیدار شود.

در دور نخست تیم والیبال امید پیرانشهر با قرعه استراحت رو به رو بود و از دور دوم وارد این رقابت‌ها خواهد شد، دور دوم این مسابقات عصر امروز تیم والیبال میاندوآب به مصاف تیم خوی می‌رود و تیم سلماس مقابل ماکو صف آرایی خواهد کرد و در آخرین دیدار دور دوم تیم‌های والیبال ارومیه و پیرانشهر دیدار می‌کنند.

کد خبر : 732
تاريخ ثبت خبر : ۲۵ تیر ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۵۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)