| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


نشست سالیانه مودت در چالدران برگزار شد

نشست سالیانه مودت با حضور فرماندهان پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج به همراه خانواده در شهرستان چالدران برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ، در اين نشست كه با حضور فرماندهان پايگاه ها و حوزه هاي مقاومت بسيج برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران در این نشست گفت: به منظور قدرداني از زحمات فرماندهان بسيج و ايجاد انس و الفت ما بين فرماندهان و خانواده هاي آنان به عنوان پشتيبان معنوي در انجام ماموريت هاي بسيج و تقويت روحيه نشاط و معنويت در خدمت گذاري خانواده بزرگ بسيج این نشست صمیمی درماه رحمت برگزارگردید.

حجت الاسلام اسلام حلمی از بسيج بعنوان بدنه فعال جامعه ياد كرده و افزود:هم اكنون كه كشور هاي منطقه درگير نا امني مي باشند ايران اسلامي به پشتوانه بسيج مردمي از امنيت پايدار برخوردار مي باشد و نقش فرماندهان بسيج در اين زمينه بسيار ارزنده مي باشد .

وی درادامه به نقش خانواده هاي فرماندهان بسيج در حمايت معنوي از همسران خود اشاره كرده و گفت: نقش همسران فرماندهان پايگاه ها در زمينه سازي بستري آرام براي فعاليت آنان در عرصه ها و ماموريت هاي بسيج بسيار ارزنده بوده و موجبات افزايش فعاليت ارزنده فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج در انجام امورات محوله را موجب گشته است كه اين امر شايسته تقدير است.

در ادامه مراسم پس از صرف افطاری مسابقات فرهنگي برگزار شدو به ۳۰ نفراز شركت كنندگان به قيد قرعه هدايايي به رسم يادبود اهدا گرديد.

 

 

کد خبر : 491
تاريخ ثبت خبر : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۰۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)