| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


مسئولین باید در تمامی ابعاد مشکلات مردم را اولویت کاری خود قرار دهند

امام جمعه چالدران گفت :به سفارشات حضرت علی (ع) عمل کنیم و در زندگی روزمره خودمان قرار دهیم در این صورت سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم ساخته ایم .

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در خطبه های این هفته نماز جمعه با عرض تسلیت سالروز شهادت مولی الموحدین علی (ع) به تمامی مسلمانان جهان اسلام رعایت تقوی الهی ،داشتن نظم در کارها و ایجاد صلح و سازش در بین مردم و رعایت حقوق همسایه را از جمله سفارش و وصیت علی (ع) به مسلمانان جهان دانست و گفت: اگر به سفارشات حضرت علی (ع) عمل کنیم و در زندگی روزمره خودمان قرار دهیم در این صورت سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم ساخته ایم .

حجت الاسلام آقایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع سران ۳ قوه و کارگزاران نظام بر تلاش هر چه بیشتر مسئولین در جهت پیشرفت و توسعه کشور تاکید کرد و گفت: مسئولین باید در تمامی ابعاد سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی با اولویت کاری خود تلاش نمایند و زمینه توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور را فراهم سازنند .

وی با اشاره به فرا رسیدن راهپیمایی روز جهانی قدس از این روز به عنوان نماد وحدت و اراده امت اسلامی بر علیه ظالمان و مستبدان و زورگویان دانست و گفت :با توجه به شرایط حاکم در جامعه اسلامی ضرورت دارد تمامی امت مسلمان در این راهپیمایی حضور پرشور داشته باشند و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام دارند.

 

کد خبر : 426
تاريخ ثبت خبر : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۶:۱۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)