| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


نصب زیر ساختهای سیستم اینترنت پرسرعت نسل چهارم در چالدران

تا 2 روز آینده با اتمام عملیات نصب زیر ساختهای اینترنت پرسرعت تلفن همراه نسل چهار تمام مناطق شهر چالدران از خدمات آن بهره مند خواهند شد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت : اجرای عملیات نصب زیر ساختهای اینترنت پرسرعت نسل چهارم اجرای این طرح در راستای افزایش خدمات دهی به مردم شهرستان چالدران در راستای سیستم اینترنت پرسرعت تلفن همراه از نسل سوم به نسل چهارم با صرف اعتبار نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال انجام می گیرد .

 

زاهد با بیان اینکه این سیستم در ۶ منطقه از شهر چالدران نصب و راه اندازی می شود افزود : با اتمام آن در ۲ روز آینده تمام مناطق شهر چالدران از خدمات و مزایای این طرح بهره مند خواهند شد .

کد خبر : 391
تاريخ ثبت خبر : ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۴۴ ب.ظ
برچسب‌ها
  1. چالدران گفت:

    لازم به ذکر است درسایه خواب مخابرات چالدران ، شهرهای همجوار از سری فاز۱۱ الی ۱۲ سرویس اینترنت همراه۴G بهره مند شده اند حال ما تازه داریم از فاز۵ استفاده میکنیم آنهم با اینهمه تبلیغات واهی چرا که با این تعاریف مطرح شده الان به خودی خود تجهیزات منصوبه از رده خارج و فاقد راندمان ارتباطی چه در عرصهvoiceوdate با توجه به سیر عظیم تحول در فناوری ارتباطات میباشند لذا ضروری است مسئولان بالاخص شخص رئیس اداره مخابرات به این مسئله دقت نظر کافی داشته باشند.

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)