| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


فیلم وسریال جنگ چالدران ساخته می شود

تهیه کننده این فیلم گفت: برای ایفای نقشهای اصلی 35بازیگر ایرانی و15 بازیگر ترکیه ای هنرنمائی خواهند کرد.

به گزارش نوای چالدران ،جنگ چالدران ابتدا به صورت فیلم سینمایی به مدت ۹۰ دقیقه و سپس به صورت سریال در قالب ۱۳ قسمت به مدت ۵۰ دقیقه به کارگردانی و تهیه کنندگی محرم زینال زاده یکی از تهیه کنندگان و کارگردان برجسته کشوری هستند که مدت زمان ساخت آن را  ۲ سال اشاره داشتند .

محرم زینال زاده گفت : در این خصوص مقدمات اجرایی آن شروع شده و تامین منابع مالی آن نیز با یک سرمایه گذار خارجی مذاکره شده است که در طول ۴ الی ۵ ماه آینده کارهای اجرایی و مقدمات ساخت آن استارت خواهد خورد .

این تهیه کننده خاطر نشان کرد: محل و لوکیشین های تولید این فیلم دشت چالدران می باشد و در تهیه این فیلم و سریال ۳۵ نفر از هنرمندان برجسته کشور ایران و ۱۵ نفر از هنرمندان برجسته کشور ترکیه حضور خواهند داشت .

ساخت فیلم جنگ چالدران در کشور ایران و ترکیه صورت خواهد گرفت. جلسه امروز نیز هماهنگی های اولیه و مقدماتی برای تولید این فیلم که در محل فرمانداری و دفتر امام جمعه با حضور فرماندار و امام جمعه محترم و سایر مسئولین منطقه بودند برگزار شد .

در این جلسه کریم حسین زاده فرماندار و حجت الاسلام آقایی امام جمعه محترم چالدران با اعلام همکاری هرچه بهتر و بیشتر با این فیلم تاکید کردند و در این خصوص آمادگی های خود را برای تولید آن اعلام نمودند.

 

فرماندار چالدران در این جلسه با اشاره به رشادت های شهدای جنگ چالدران از این جنگ به عنوان نماد شجاعت و شهامت ایرانیان یاد کرد و گفت:۲۷هزار شهید در این جنگ جان خود را در جهت دفاع از خاک میهن اسلامی و ارزش های والای آن تقدیم کرده اند.

کریم حسین زاده بر آمادگی کامل مجموعه شورای اداری این شهرستان در ساخت این سریال خبر داد و گفت:تمامی حمایت و پشتیبانی های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.

 

 

کد خبر : 346
تاريخ ثبت خبر : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۵۱ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)