| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


امنیت در ایران اسلامی پایدار است و پایدار خواهد ماند

امام جمعه چالدران گفت :دشمنان اسلام می خواهند با انجام چنین کارهای تروریستی امنیت کشور برهم بزنند که غافل از اینکه این امنیت در ایران اسلامی پایدار است و پایدار خواهد ماند .

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در خطبه این هفته نماز جمعه با تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت (ع)به منزلت و جایگاه والای این امام بزرگوار اشاره کرد و گفت: امام حسن مجبتی (ع) از لحاظ بخشش و سخاوت و عبادات از جایگاه و منزلت خاصی برخوردار بود که امروزه وظیفه ما مسلمانان این است با شناخت کافی و مطالعه دقیق از زندگانی این امام بزرگوار سیره و روش آن حضرت رالگوی زندگانی خود قرار دهیم .

حجت الاسلام آقایی با محکوم نمودن جنایات تروریستی اخیر در تهران این جنایات را ناشی از اهداف و توطئه های پلید دشمنان اسلام دانست و گفت: دشمنان اسلام می خواهند با انجام چنین کارهای تروریستی امنیت کشور را که حاصل خون پاک شهدا ، زحمات ایثارگران و هوشیاری و بصیرت مردم ایران اسلامی است برهم بزنند که غافل از اینکه این امنیت در ایران اسلامی پایدار است و پایدار خواهد ماند .

وی با اشاره به اینکه سالروز ولادت امام حسن مجتبی ( ع) به نام روز اکرام ایتام توسط کمیته امداد امام (ره) در سطح کشور نامگذاری شده است افزود: امیدواریم مردم خیر و نوع دوست با حمایتهای مالی خودشان به فکر نیازمندان جامعه باشند.

امام جمعه چالدران  همچنین به فرا رسیدن شبهای پرفیض لیالی قدربر بهره گیری از فیوضات این شبها تاکید و گفت: شبهای قدر شب نزول قران و شب رقم زدن سرنوشت مسلمانان است شبی که فرشتگان و ملایک از سوی خدا بر روی زمین نازل می شوند که بهتر است با استعانت و یاری جستن از خداوند متعال سرنوشت خوبی را برای خود رقم زنیم .

 

 

کد خبر : 331
تاريخ ثبت خبر : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۴۴ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)