| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاههای چالدران آغاز شد

فعالیت دانشجویان بسیجی دانشگاههای شهرستان چالدران در قالب اردوهای جهادی آغاز شد.

به گزارش نوای چالدران ، اردوهای جهادی ،عنوانی آشنا برای دانشجویان ،اردویی که مقصدش روستاهای محروم وموضوعش تلاش برای آبادانی و رفع محرومیتها ست، اردوئی که نیروهای آن با تلاش و کوشش خود روحیه جهاد سازندگی را به نمایش می گذارند .

این بسیجیان فعالیتهای خود را در عرصه های مختلف در روستاهای بخش مرکزی شروع نموده و در طول سال فعالیتهای خود را در روستاهای محروم این شهرستان ادامه خواهند داد.

یکی از دانشجویان بسیجی در گفتگو نوای چالدران گفت : با توجه به اینکه منطقه نیاز بیشتری برای رفع محرومیت دارد لذا ما امسال کارمان را زودتر شروع نمودیم .

وی افزود :برای اجرای این کارها توفیق می خواهد که در چنین مناطقی حضور داشته باشی و به افراد محروم خدمت کنی .

جانشین فرمانده سپاه شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت :این اردوها در ۲ زمینه عمرانی و فرهنگی انجام می شود که در زمینه عمرانی ۱۰ پروژه مد نظر قرار گرفته که شامل ساخت خانه نیازمند و احداث حمام و سرویسهای بهداشتی هست.

سرهنگ صادقی خاطر نشان کرد :در زمینه فرهنگی کلاسهای قرآن ، احکام ، نقاشی و آموزش خانواده برای افراد مورد نظر اجرا می شود.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی برای بهره مندی افزون بر ۱ هزار نفر از نوجوانان و جوانان جهت شرکت در کلاسهای فرهنگی و هنری از جمله دیگر فعالیتهای دانشجویان بسیجی در اردوهای جهادی در این شهرستان است.

امسال در راستای اجرای این طرح افزون بر ۵۰ نفر بسیجی فعالیتهای لازم را در این زمینه انجام خواهند داد.

کد خبر : 324
تاريخ ثبت خبر : ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۵۲ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)