| امروز شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۶ |
سرخط خبرها:


ملت ایران همیشه وفاداری خود به امام (ره)نشان دادن واین بار با حضور خود در مراسم سالروز ارتحال

امام جمعه شهرستان چالدران گفت : دنیای اسلام و ملت ها باید در برابر ظلم بایستند و علیه آن قیام کنند.

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه شهرستان چالدران در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فضلیتهای ماه مبارک رمضان ، تقویت اخلاص و پرهیز گاری و گشایش حکمت و پادش خداوند را را جزء فلسفه و حکمت روزه داری عنوان کرد و گفت ماه رمضان ماه نزول قران ، ماه بخشش و نیکوکاری و ضیافت الهی است که روزه داران باید تلاش کنند نهایت استفاده را از این ماه به عمل آورند .

حجت الاسلام آقایی به بیانات مقام معظم رهبری در جمع حاضرین محفل انس با قران نیزاشاره کرد و گفت. بر اساس بیانات مقام معظم رهبری دستاوردهای قرانی باید در سراسر کشور شکوفا شود و عقب ماندگی های که در باب فرهنگ قرانی در کشور صورت گرفته باید جبران شود چرا که عمل به آموزه های قرانی و انس بیشتر با قران مانع تاثیر گذاری توطئه های دشمنان اسلامی در کشور خواهد شد .

امام جمعه شهرستان چالدران کرد : دنیای اسلام و ملت ها باید در برابر ظلم بایستند و علیه آن قیام کنند.

 

وی با اشاره به سفر ترامپ به خاورمیانه و عقد قرارداد با حاکمان سعودی گفت: ترامپ هنگام بازگشت گفت که ما رفتیم صدها میلیارد از خاورمیانه به آمریکا بازگرداندیم.

 

حجت الاسلام آقایی افزود: شما این اموال را غارت کردید و این اموال برای حاکمان سعودی نیست بلکه برای ملت آن کشور است.

وی  با عرض تسلیت به مناسبت فرار رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بر حضور پرشور مردم در مراسم سالروزارتحال این امام بزرگوار تاکید کردو گفت: ملت ایران اسلامی همواره وفاداری خود را نسبت به آن امام بزرگوار نشان داده و این بار نیز با حضور خود در این مراسمات وفاداری خود را نسبت به نظام ، امام راحل و آرمانهای والای ایشان نشان خواهند داد.

 

 

کد خبر : 280
تاريخ ثبت خبر : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۴:۴۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)